لوازم جانبی ردیابهای GPS

  بسیاری از قابلیتها هستند که شرکتهای ارائه دهنده خدمات ردیابی  را از سایر تولید کنندگان ردیاب GPS متمایز میکند. یکی از این قابلیتها، امنیت ،بازرسی و نظارت بر دستگاه های ردیاب میباشد. ردیابهای GPS میتوانند از لوازم جانبی مختلف پشتیبانی کنند. مدلهای این ردیاب از سنسورهای خارجی پشتیبانی میشوند و به طور مستقیم به پلت فرم متصل میشوند. برای مثال کاربر میتواند هنگام سرقت سوخت ، هشدار دریافت کند. درآمریکا ی لاتین ردیابهای GPS پرطرفدارهستند زیرا در این کشور سرقت سوخت،یک مشکل بزرگ است.

یکی دیگر از لوازم جانبی که همراه یک ردیاب متصل میشود، کارت RFID است. کارت RFID به ردیاب خودرو وصل میشود و احتراق و آتش سوزی را کنترل میکند. این کارت، امنیت را برای رانندگان بالا میبرد.

سنسورهای دما،مهمترین وسیله برای نظارتبر وسائل نقلیه اند. این سنسورها شبیه سنسورهای سوخت هستند،که این امکان را دارند تا در دماهای خاص هشدار دهند.

یکی دیگر از لوازم جانبی سوئیچ های رله است، که یک سنسور مغناطیسی بسیار حساس داردکه استارت خودرو را کنترل میکند. این دستگاه با ردیاب  GPSهمراه شده و اگر خودرو به سرقت رفته باشد موتور را خاموش میکند. این عملکرد با یک پیام متنی به ردیاب  GPSانجام میشود.

موارد ذکر شده فقط بخشی از لوازم جانبی است که سطح امنیتی این ردیاب ها را افزایش میدهند برای اطلاعات بیشتر در مورد هریک از لوازم جانبی و یا آنچه که ردیابهای GPS پشتیبانی میکنند لطفا باشرکت کامپیوتر و روشهای مکانیزه تماس بگیرید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *